Instruktor

Meglévő csapatunk támogatására keresünk motivált kollégákat, akik instruktorként vendégeinkről gondoskodnak és nemcsak számukra, hanem autóik részére is a lehető legnagyobb biztonságot garantálják tréningjeink alkalmával.

Elvárásunk, hogy a közlekedésbiztonsági központunk által nyújtott magas minőség kollégáink munkájában is visszatükröződjék, melyet megfelelő bérezéssel honorálunk.

Amit kínálunk:

  • érdekes és változatos munka Budapest közelében
  • vállalkozói jogviszony, versenyképes díjazás
  • kellemes munkakörnyezet
  • hosszú távú perspektíva vállalkozásunk keretein belül.

Ha Ön

  • barátságos, kommunikatív és szívesen mozog emberek között
  • a magyar mellett a német és az angol (közülük legalább az egyik idegen nyelvet)beszéli
  • mind az elméleti, mind a gyakorlati képzésben tapasztalatot szerzett
  • vállalja a rugalmas időbeosztást (akár hétvégén is)
  • személygépjárművezetői mellett motor, teherautó- és / vagy buszvezetői jogosítvánnyal rendelkezik
  • esetlegesen vezetéstechnikai oktató képzésben vett részt
  • vállalkozókedvű, lelkes és megbízható

örömmel várjuk jelentkezését.

Pályázati anyagát angol vagy német nyelven az alábbi e-mail címre várjuk: [email protected]